Yüz gerdirme hakkında bilinmesi gerekenler

      Yorum yok Yüz gerdirme hakkında bilinmesi gerekenler

Günümüzde estetik merkezlerine verilen önem bir hayli artmış olurken, genel olarak bayanlarımızın başvuruları gözümüze çarpıyor. Bir bayan olduğundan daha genç görünmek isteyecektir. Elbette ki yaşlanmaya bağlı kırışıklıklar ve çizgilerden kurtulmak için bazı işlemlere tabi tutulmanız gerekirken, bu işlemlerde estetik operasyonları olarak tanımlanmaktadır. Sizlerde bu operasyonlardan kısmi ya da kalıcı etkiler almak istiyorsanız, ilgili olan kuruluşlardan profesyonel ve uzman desteği alabilirsiniz. Peki, sizlere bahsedeceğimiz yüz gerdirme faydaları hakkında nelere yer verilebilir biliyor musunuz? Ya da bunun yanı sıra yüz gerdirme fiyatları nasıldır, neye göre belirlenir?yüz germe ameliyatı, yüz gerdirme operasyonları,  yüz gerdirme işlemi nasıl yapılır

Yüz gerdirme ile gençleşin

Aslında tek bir amaç var öyle değil mi? Genç ve güzel görünmek. Pürüzsüz bir cilde sahip olmak, kırışıklıkları olmayan sağlam bir cilde sahip olmak istekleriniz arasında yer almaktadır. Artık daha sıkı bir yüze sahip olmak için gençleştirme işlemlerine tabi olabilirsiniz. Bu işlemler için kalıcı etkilerden faydalanmak isteyenler, cerrahi müdahalelere tabi tutulması gerekmektedir. Bunun yanı sıra kısmi olarak uzun süreli de olsa geçici güzellik kazanmak istiyorsanız yine dolgu malzemeleri ile enjekte yöntemlerinden faydalanabilirsiniz.  Enjekte yöntemi için tercih edilen dolgu malzemesi, hyalüronik asit olarak tanımlanmaktadır. Bu ürünün faydası, kesi izlerinin gerek kalmadan, cildinizi gençleştirmesi ve kırışıklıkları ortadan kaldırmasıdır. Böylelikle iyileşme sürecine de gerek kalmadan, aynı gün içerisinde taburcu olmanız sağlanmaktadır. Elbette ki yine cerrahi müdahale işlemlerine göre yüz gerdirme fiyatları da oldukça uygun olabiliyor.

Zararları var mıdır?

Tercih edilen estetik merkezine göre faydaları olabildiği gibi elbette ki bir takım sorunlar da yaşayabilmek mümkündür. Bunun için seçeceğiniz merkezin kaliteli ve profesyonel olarak bir hizmet veriyor olması gerekmektedir. Zararları hakkında çok ciddi sorunlar olmasa da, yanlış bir merkez seçimi sonrası şu yan etkiler oluşabilir.

  • Kızarıklık, morarma ve şişlikler
  • Kırışıklıkların kısmen ortadan kaldırılması ve iz kalması
  • Yara izlerinin uzun süre ortadan kalkmaması
  • Kullanılacak dolgu malzemesinin yanlış miktarda uygulanması halinde ciltte oluşan orantısızlık
  • Kesi izlerinde yara ve enfeksiyon durumu gibi sorunlar meydana gelebilir. Bundan dolayı estetik merkezi seçimleri, yüz gerdirme fiyatları yanı sıra kaliteli olmasına da özen gösterilmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir