Wella Sp Pigment Mousse

      Yorum yok Wella Sp Pigment Mousse

Zaman içerisinde imkânların gelişmesi ile birlikte insanların kendilerine olan bakımları da artış göstermiştir. Özellikle saçlar konusunda oldukça hassas davranan insanlar saçlarının doğallığını ve canlılığını kaybetmemesi için çeşitli ürünler denemektedirler. Ürünlerini piyasaya sürdüğü ilk günden beri Wella her daim sizlerin iyi sonuçlar alabilmeniz için çalışmalarını sürdürmektedir.wella saç pigmenti, saç renk verici, wella saç bakım ürünleri

Saçlarınızın doğal rengini kaybetmeyin

Wella tarafından profesyonel olarak piyasaya sürülen ve saçlarınızın doğal halini sizlere geri kazandıra Wella sp pigment mousse kullananlar tarafından memnun kalınmış bir üründür. Saçlarınızın güçlü kalmasını sağlayan ve rengini veren pigmentler zaman içerisinde yok olur. Bunun sonucunda da saçlarınızın rengi beyazlaşmaya başlar. Bu ürün sayesinde saçlarınızın eski rengine geri dönmesini sağlayabilirsiniz. İçeriğinde bulunan C vitamini sayesinde saçlarınızı da beslemiş olursunuz.

Doğallık hiç bu kadar kolay olmamıştı

Ürün sizlere set olarak gelmektedir. İçeriğinde fırça, eldiven, şampuan ve saç köpüğü bulunan Wella sp pigment mousse kullananlar için işlemi oldukça kolay bir hale getirmektedir. Ürünü kullanmaya başlamadan önce iyice çalkalayınız ardından tarak yardımı ile saçınızın ister tamamına isterseniz de beyazlayan bölgelerine sürünüz. Ürünü kullanmadan önce kullanma kılavuzunu detaylı bir şekilde okumanız önerilmektedir. Ayrıca ürünün tamamen beyazlamış saçlarda ve daha önceden işlem görmüş saçlarda kullanılması önerilmemektedir. Bunun yanı sıra ürünü kuru ya da havlu yardımıyla nemini aldığınız saçlarınıza uygulayınız. 10 dakika kadar kısa bir sürenin sonunda iyice durulayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir