Wella Sp Pigment Mousse

      Yorum yok Wella Sp Pigment Mousse

Son yıllarda oldukça çok kullanılan anti yaşlanma teknolojisi genellikle cilt bakım ürünlerind ebilinse de artık saç bakım ürünlerinde de kullanılmaktadır. Özellikle genç yaşta saçları beyazlamış olan bireyler için geliştirilmiş olan wella sp pigment mousse da anti yaşlanma teknolojisi kullanmış olup birçok kişinin beğenerek kullandığı bir ürün haline gelmiştir.wella şampuan, wella sp şmapuan, wella amazon şampuan

Peki, bu ürün ne işe yarar?

Saçlarınızda meydana gelen beyazlıkları doğal saç renginize yavaş yavaş geri döndüren bu ürün sayesinde artık saçlarınızı boyatmanıza gerek kalmayacak ve kendi doğal saç renginizi kullanmaya devam edebileceksiniz. Birçok kullanıcının oldukça ihtiyaç duymuş olduğu bu ürün ile birlikte saçlarınızdaki beyazlardan doğal yollarla kurtulmuş olacaksınız. İçerisinde yer alan C vitamini ile beraberinde bulunan aktif pigmentler içeren anti yaşlanma teknolojisi de saçlarınızdaki pigmentleri kısa süre içerisinde uyararak doğal saç renginize dönmesini sağlamaktadır. Kendi saç rengini oldukça seven ve saç boyalarından uzak durmak isteyen birçok tüketicinin ihtiyacı olan bu ürünü ilk kullanımınızda 10 dakika diğer kullanımlarda ise 5 dakika saçınızda bekletmeniz yeterli olacaktır.

Ürün kullanımı nasıldır?

Oldukça basit bir uygulamaya sahip olan wella sp pigment mousse öncelikle basınçlı ve yanıcı olduğu için güneş altında bekletilmemelidir. Kuru saça veya havlu ile nemi alınmış saça uygulanması gereken bu ürünü uygulama ve durulama esnasında mutlaka eldiven kullanmalısınız. Uygulama sonrasında 5 dakika kadar bekledikten sonra saçlarınızı mutlaka durulamalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir