UYGUN KOT PANTOLONU SEÇİMİ NASIL YAPILIR?

      Yorum yok UYGUN KOT PANTOLONU SEÇİMİ NASIL YAPILIR?

İster yüksek olsun ister de düşük, geniş ya da bol paçaları ile her zaman vazgeçilmez parçalar arasında yer alan pantolonlar, tamamen vücut yapısına göre seçilmelidir. Günlük hayatın vazgeçilmezleri arasında yer alan kot pantolonlar, her zaman modanın kalbinde yer alıyor. Her zaman gündemde bulunan ve sayısız markalar ile göz dolduran bu parça, modelleri ve renkleri ile de büyülüyor.  Kadın ya da erkek fark etmeksizin güzel bir kesim ile işlenen parçalar, her zaman vücutta güzel duruyor. Ancak kot pantolonları seçerken dikkat edilecek bazı noktalar da yer alıyor. Uygun bir kesim ile hazırlanan kot pantolonlar için doğru modeller yer alıyor. Bu doğru modelleri bulmak ise tamamen moda severlerin beğenisine kalıyor.kot pantolon seçimi, kot pantolon nasıl seçilir, kot pantolon seçme tüyoları

Kıvrımsız Vücut Tipine Göre Seçimler

Erkeksi hatları sahipseniz bu parça tam da sizi anlatıyor. Bu parçalar üzerine giyildiği zaman oldukça bol ve cool bir hava sokabiliyor. En uygun kot pantolonları ise Jean, boyfriend ya da bol paçalı parçalardan oluşuyor. Kıvrımsız vücut hattına sahip kişiler bu parçaları spor ayakkabılar ile de bütünleyebiliyor. Bir diğer seçenek de dar kesimli pantolonlardan oluşuyor. Bacakları tamamen kavrayan bu parçalar, kalça bölgesini ortaya çıkardığı için hoş bir görüntü sağlıyor. Arka cepleri olan parçalar yüksek bir illüzyona sahip olduğu için de sanki yuvarlak hatlarınız varmış gibi gösteriyor.

Kısa Boylu Vücut Tiplerine Göre Seçimler

Kısa boylu vücut tipine sahip kişiler için her zaman kesim öneriliyor. Bacak bölgesine yapılan ufak hileler sayesinde ise boy daha uzun gösteriliyor. Uzun paçalı pantolonlar ise her zaman yüksek topuklu ayakkabılar ile şık duruyor. Yükseklik anlamında bakıldığı zaman ise eğer ince ve zayıf biriyseniz yüksek belli pantolonları tercih etmek gerekiyor. Koyu renklerle beraber harika bir görüntü ortaya çıkıyor.

Kıvrımlı Vücut Tipine Göre Seçimler

Kıvrımlı vücut tipi denilince akla ilk gelen ünlülerden biri de Jennifer Lopez’dir. Hem kıvrımlı hem de seksi bir kıvrıma sahip olan kişilerin hoşnut olmadığı bir özellik de göbeklerinin olmasıdır. Bu hatlara sahip olan kişiler, kot pantolon giyerken mutlaka üzerlerine dökümlü tarzda tunik ya da bluz seçmelidir. Yüksek belli kot pantolonlar ise her zaman göbek ve çevresindeki fazlalıklardan gizliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir