Topuklu Ayakkabından Çekenler İçin

      Yorum yok Topuklu Ayakkabından Çekenler İçin

Kadınlar için ayakkabı çok fazla önem taşır. Çünkü kadınlar baştan aşağı güzel olmak isterler ve ayakkabı kadınların güzellik yapbozunun önemli bir parçasıdır, olmazsa olmazdır. Her kadın için ayakkabının ayrı bir güzelliği vardır ve her kadın için özel olduğunun söylemek mümkündür. Ayakkabılar kadınlar için böyle önemli olduğu gibi ayakkabı seçenekleri de oldukça önemlidir. Babet ayakkabılar bu seçenekler arasında çok ciddi büyüklükte yer kaplarlar nedeni ise bir kadının ayakkabı da arayabileceği talep edebileceği her özelliği babet ayakkabıda bulabilirler bu özellikler ise en başta rahat,konforlu olmaları sonra ise şık ve sevimli olmalarıdır. Her kadın hayatı boyunca bir çok kez babet ayakkabı satın almıştır hatta ve hatta her sene bir kaç tane almış olamaları çok yüksek ihtimaldir.Önemli bir ayakkabı çeşidi olan babet ayakkabılar 80’li yıllardan itibaren kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilmekte ve modası hala devam etmektedir.O yıllardan bu yana demode olmamış nadir şeylerden biri muhakkak babet ayakkabıdır. Özellikle topuklu ayakkabı kullanmakta zorlanan kadınların en büyük yardımcısıdır babet ayakkabılar.Rahat olmalarının nedeni düz tabanlarından gelmektedir.topuklu ayakkabı modelleri, yüksek topuklu ayakkabı modelleri, topuklu kadın ayakkabısı

Bir Çift Kurtarıcı

Kadınlar tarafından bir nevi kurtarıcı olarak nitelendirilen babet ayakkabılar aracında yüzlerce çeşit bulunmaktadır. Hem spor tarza hem de klasik tarza uyum sağlayan babet modelleri arasında kadınlar çok fazla seçeneğe sahiptirler. Kadınlar özellikle yaz aylarında sıcak havaların da gelmesiyle kapalı ayakkabıların rafa kaldırma zamanına uyup etrafı açık ,kolşaylıkla giyilip çıkarılabilen  babetlerine yer açarlar. Eteklerin, pantolonların, elbiselerin , ve şortların kısacası hemen hemen her kıyafetin altına uyum sağlayan babet modelleri , kıyafet ile güzel kombin edilerek çok şık bir görünüm elde edile bilmektedir üstelik de rahatlıktan ödün vermeden.Bu senenin babet modelleri arasında dantel gibi ince işçiliklere ve geçtiğimiz seneden beri çok moda olan hasır malzeme kullanılarak yapılan tasarımlara rastlamak mümkündür.Örneğin beyaz düz bir elbise ile beyaz dantelli transparan bir babeti kombin yapmak çok şık durabilir ya da kot bir kaprinin altına alt kısmında hasırdan bir şerit bulunduran bir babet çok marjinal bir görüntü yakalamanıza yardımcı olabilir.  Babet  kullanımı özellikle iş kadınları için büyük bir toleranstır. Klasik görünümlü kıyafetlerinin altına topuklu ayakkabıdan bıktıkları günlerde siyah bir babet giyerek kendilerine büyük iyilik yapabilirler.Yine sezonun dikkat çeken babet modellerinden birisi ise püsküllü süet babetlerdir. En çok rağbet gören babet modellerinden birisidir püsküllü babet ayakkabılar .Aynı renk veya tonda bir püsküllü çanta ile de kombin edilince çok tarz bir görüntü elde edilebilir. Güzellikleri kadar rahatlığına da düşkün olan kadınlar topuklu ayakkabı giydikleri zamanlarda yanlarında bir çift babet ayakkabı bulundurmaları onlar için ciddi bir kolaylık sağlayacaktır , ihtiyaç halinde hemen değiştirmeleri ile rahatlığı doruklarda yaşayabilirler. Babet ayakkabılar hafif olmaları nedeniyle de kadınların gözünde ayrı bir yer edinmişlerdir , kaliteli bir babet ayakkabı ayakta hiç yokmuş hissi verir ve taşıması ,yürümesi çok keyiflidir .Hatta böyle bir babet ayakkabı kadınlarda çocukluk hissi de verir.

Her Bütçeye Göre

Kadınların en sevdiği ayakkabıların çeşitlerinden biri olan babet ayakkabıların en sevilenlerden olmasının bir diğer nedeni ise fiyatlardaki güzellikleridir Babet fiyatları kadınların güzellik yolunda en az baş ağrıtan şeylerdendir. Her kadının rahatlıkla bir kaç tanesini birden alabileceği babet ayakkabıların fiyatları 10 liradan başlayıp 250 liralara kadar çıkmaktır.Spor babet ayakkabılarda ortopedik özelliği de olduğundan biraz daha pahalıdır .Yani 50 lira civarındadır. Babet ayakkabı çeşidinde kadınlar bütçelerine göre ayakkabı rahatlıkla bulabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir