TESETTÜR MAYO ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

      Yorum yok TESETTÜR MAYO ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

Her geçen gün artan bir giyim türü çeşitliliğinin yaşandığı tesettür giyim alanında bayanların her alandaki giyim ihtiyaçları ve aksesuar ihtiyaçlarının karşılandığını görebilmek mümkün olmaktadır. Bu giyim ürünleri içerisinde günlük giyim ürünleri ve dış giyim ürünleri olduğu gibi deniz giyim ürünleri olan tesettür mayo çeşitleri de bulunmaktadır. Bu mayoların modellerinde ve kumaş çeşitlerinde yaşanan değişiklikler nedeni ile bu mayolar için de farklı çeşitler olduğunu görebilmemiz mümkündür.

Hem İslama Uygun Hemde Deniz İçin Uygun Yarı Kapalı Tesettür Mayo Çeşitleri

tesettür mayo ürünleri Bilindiği üzere İslami açıdan bayanların saç telinin dahi görünmemesi gerekmektedir. Ancak açık giyim tarzını benimsemiş kişilerin deniz giyim ürünlerine baktığımız zaman bunun mümkün olmadığı görülmektedir. Bu sebeple tesettür giyim tercihine sahip olan bayanların da rahatlıkla kullanabilmeleri için hazırlanmış olan deniz giyim ürünleri bulunmaktadır ve bunlar hem kapalılığı esas almış hem de bayanların denizde rahatlıkla giyinebilecekleri ve denizden çıktıklarında rahatlıkla kuruyabilen kumaşlar kullanılarak hazırlanmış olan giyim tesettür mayo çeşitleri olarak karşımıza çıkmaktadırlar. Bu mayoların bayanların herhangi bir şekilde vücutlarında açık yer kalmayacak şekilde örtünmelerin sağlayan modeller bulunduğu gibi biraz daha genç işi olan ve daha rahat giyilebilen boğazlarını kapatmayan yarı kapalı çeşitleri de bulunmaktadır. Ancak bu yarı kapalı çeşitlerin de bir açıklık sınırı bulunmaktadır. Bone ile kullanılan bu mayolar bayanların boğazını açık bırakmakta olup bir de modele göre çeşitlilik göstererek bazen ayak bileğine kadar olanları olduğu gibi bazen de diz altına kadar alt giysisi ile hazırlanılanları bulunmaktadır. Bunun dışında kalanlar daha çok tam kapalı mayo çeşitleri olarak adlandırılan görünüşte eşofman gibi duran kapüşonlu mayolar olarak karşımıza çıkmaktadırlar.

tesettür mayo ürünleri, tesettür mayo, tesettür mayo çeşitleriHem günlük giyim ürünlerinde kapalı olup hem de denize gitmek isteyen bayanlar için tek çare denize gitmemek ya da gittiğinde açılmak değildir. Bunun için yapılabilecek olan çeşitlendirmelerin tesettür mayo ürünleri arasında olması sayesinde bu durumun getirmiş olduğu zorunluluklardan rahatlıkla kurtulabilmeniz mümkün olacaktır. Bunun yanı sıra denize giderken kendinize oldukça şık modeller seçmenize de olanak sağlayan bu mayo çeşitleri sayesinde sıcak yaz aylarında kendinizi serinletebilmeniz söz konusu olabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir