Schwarzkopf Bonacure

      Yorum yok Schwarzkopf Bonacure

Saçlarınızı doğal görünümüne, mükemmele ve sağlığına kavuşturacak ürün serisi Schwarzkopf bonacure hemen her saç tipine ve sorununa uygun dilediğiniz türde ürünü bulabileceğiniz bol seçenekleri ile karşınızda.schwarzkopf bonacure ürünleri, schwarzkopf bakım ürünleri

Her saça farklı bir bonacure

Saçlarınızın ne kadar yıprandığı, işlem gördüğü artık bonacure yani BC serisi ile önemli değil, çünkü her saç probleminize uygun ve kişiye özel bakım sunan bu seri ile saçlarınız her zaman olduğundan daha sağlıklı.

  • Yıpranmış ve çok hasar görmüş saçlar için BC Repair Rescue serisi, saçlarınızı tamamen onarır, üç yıllık yıpranmayı yok eder, yüzde doksana varan oranda daha az kırılma sağlar.
  • Boyalı ve röfleli saçlar için BC Color Freeze serisi, size saç renginizi saçın derinliklerine hapsederek saç rengi solmasını engelleyen ilk teknolojiyi sunmaktadır.
  • Kuru saçlar için geliştirilen BC Moisture Kick serisi ise saçınıza ihtiyaç duyduğu nemi kazandırır, kolay taramayı sağlar, saçı besler.
  • Sönük ve ince saçlar için ise Volume Boost serisi 3 güne kadar süren ve %100’e ulaşan hacim artışı sağlar.
  • Kontrol edilemeyen ve çabuk kabaran saçlar için geliştirilen BC Smooth Perfect ürünleri saçlarınızı matlaştırmadan yatıştırır ve 4 güne kadar neme karşı korur.

Sayısız ürün seçeneği

Bunların yanı sıra Fibre Force, Hair Activator, Time Restore, Deep Cleansing, Sun Protect ve daha birçok seri ve sayısız ürün çeşidi ile BC favori seriniz olmak için sizi bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir