Samsung Gear IconX Nedir?

      Yorum yok Samsung Gear IconX Nedir?

Kablosuz kulaklıklardan oldukça farklı görünüme sahip Samsung Gear IconX işlevselliği ve şık tasarımıyla görenleri büyülüyor. Özellikle spor tutkunlarının hayali olan kulaklık fiyatı hayli yüksek görünüyor. Tamamen kablosuz olma özelliği nedeniyle neredeyse pazarda tek ürün denilebilir pazardaki diğer ürün fiyatından daha makul fiyatlara temin edilebilecek Gear IconX görenleri kendisine hayran bırakıyor. Siyah beyaz mavi seçeneklerle kullanıcıların beğenisine sunulan kulaklık 12,6 gram ağırlığında ayrıca kablosuz şarj etme özelliğine de sahiptir. Samsung’un bu yeni ürünü günlük kullanım için ideal görünürken daha çok spor tutkunlarının ilgisini çekmektedir. Su sızmalarına karşı dirençli kasasıyla dikkat çeken Gear IconX kutusu içerisinde kulağa uygun kulak içi pedlerde yer almaktadır.samsung gear, ıconx, samsung ıconx

Samsung Gear IconX Özellikleri

Cihaz hız mesafe ve kalp atım hızı verilerini kaydedebildiği gibi kulaklık üzerinde yer alan buton aracılığıyla kolaylıkla müzik başlatabilme özelliğine de sahip görünüyor. SHealt üzerinden senkronize olarak yapmış olduğunuz aktiviteleri akıllı telefonunuza yansıtma özelliğine de sahip olan IconX içerisinde 4GB dâhili depolama yer aldığından 1000 şarkı depolayabiliyor. Ayrıca 3,5 saatli müzik dinleme süresini teknoloji severlere sunan samsung Gear IconX konuşma süresi yaklaşık bir buçuk saat olarak karşımıza çıkıyor. Her iki kulaklıkta bulunan 47 mAh büyüklüğündeki bataryaya sahiptir. Diğer cihazlarla rahatlıkla uyum sağlayabilen cihaz en az bir saatlik batarya performansı sunabiliyor.

Samsung Gear IconX Nasıl Çalışıyor

Mobil müziğin en mobil halinin sunulduğu kulaklıkta kablosuz kulak içi kulaklıklar hayatımıza girerek kablolara takılmadan müzik dinleme avantajını sunmaktadır. Apple da yeni bir kulaklık tasarladı ancak fiyatı her zaman olduğu gibi daha pahalı. Müzik sever tüm kullanıcılar tarafından sevilen Samsung Gear IconX Fitness kulaklık olarak da adlandırılmaktadır. Kutu içerisinde sunulan muhafaza kutusu kullanmadığımız durumlarda kaybolmasını önlediği gibi şarj ünitesi ve batarya olma özelliğine de sahip kulaklık üzerinden tek bir düğmeye basarak çalışabilen kulaklık spor tutkunu olsun olmasın görenleri kendisine hayran bırakacak özellik ve tasarıma sahip. Her iki kulakta bulunan dokunmatik alanla çalıştırabileceğiniz kulaklık parmağınızı yüzey üzerinde ileri geri kaydırdığınızda ise sesi açık kapama özelliğini bünyesinde barındırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir