Nefes Darlığı Olan Kişiler Burun Estetiği Yaptırabilir Mi?

Nefes darlığı yaşayan kişilerin burun estetiği yapması uygun olarak görülmüyor. Neden diye sorulacak olursa uzmanlar kemikte etkileşim meydana getireceğinden dolayı kişinin solunum borusunun zarar görmesini istemiyor. Bu yüzden kişilerin sağlığı göz önünde bulundurularak tedaviler gerçekleştiriyor.

 Estetik işlemleri gerçekleşmeden önce kişinin tüm sağlık sorunları rapor haline getirilir. Daha sonra Şişli burun estetiği bu konuda gerekli çalışmaları ortaya koyar. Uzmanlar tarafından öncelikle tüm kontroller gerçekleşir. Kontroller gerçekleştikten sonra kişinin ameliyat olup, olmayacağı ve uygunluğu kontrol edilir. Bu hususlar doğrultusunda ameliyat işlemi başlar ve kişinin daha önceki ameliyatları da göz önünde bulundurularak estetik işlemi başlar. Daha önceki ameliyatlar vücudun direncini belirlediğinden dolayı uzmanların kontrolü yapması gerekmektedir.nefes darlığı, nefes darlığında burun estetiği, burun estetiği yapımı

Daha Önceden Estetik Ameliyatı Olan Kişiler Burun Estetiği Yapabilir Mi?

 Daha önceki estetik ameliyatı başarısız geçmişse ve kişi bu konuda rahatsızlığını dile getiriyorsa yeni bir estetik ameliyatı olarak kendi görünümünü değiştirebilir. Eski estetik ameliyatlarında yapılan hatalar Bakırköy burun estetiği uzmanları tarafından düzeltilebilir ve bu çalışmalar doğrultusunda kişi çok kısa sürede burun estetiğine kavuşabilir. Şişli burun estetiği uzmanları da kişinin herhangi bir solunum problemi yaşamaması için kullandığı aletlere dikkat eder ve kişinin geçmişteki ameliyatlarına göz atar. Sağlık bakanlığı tarafından onaylanan merkezler olduğundan dolayı kişinin aklındaki tüm soru işaretleri cevaplanmış olur ve kişinin herhangi bir sağlık problemi çekmesi söz konusu olamaz.

 Geçmişteki Estetik Ameliyatları Burun Estetiği Ameliyatına Etki Eder Mi?

 Geçmişte yapılan ameliyatlar yeni yapılacak ameliyatlara etki gösterebilir. Bu konuda uzmanlara başvuru yaparak, ameliyatın yapılıp yapılmaması konusunda bir karara varmak gerekir. Eğer uzman izin veriyorsa ameliyat olunabilir, eğer izin vermiyorsa belli bir süre beklenmesi gerekir. Daha sonra ameliyat yapılır. Üç ay önce yapılmış olan bir estetik ameliyatına müdahale edilebilir fakat yeni yapılmış bir estetik ameliyatına Bakırköy burun estetiği merkezi müdahale edemez. Neden diye sorulacak olursa o kısma atılan dikişlerin hemen sökülmesi kişinin cildinde kalıcı sorunlar meydana getirecek ve tüm estetik görünümü yok edecektir. Bunları düşünerek hareket edilmesi gerektiğinden dolayı kişinin bu hususta dikkatli olması gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir