Mutlaka oynamanız gereken 2 cep telefonu oyunu

      Yorum yok Mutlaka oynamanız gereken 2 cep telefonu oyunu

Cep telefonunuz ile zaman geçirmeyi seviyorsanız mutlaka oyun da oynuyorsunuzdur. Android ve İOS işletim sistemleri için özel tasarlanmış olan binlerce farklı oyun içinden hangi oyunları oynayacağınıza karar veremiyorsanız bugün sizlere tavsiye edeceğimiz iki oyunu da deneyebilirsiniz. Hakkında bilgi vereceğimiz oyunlardan bir tanesi Clash Of Royale, diğeri de slither.io olacak.Cep telefonu oyunları, telefon oyunları, clash of royale, slither io

Clash Of Royale stratejik düşünmeyi seviyor ve savaşmaktan zevk alıyorsanız mutlaka oynamanız gereken bir cep telefonu oyunudur. Birçok farklı karakteri bulunan, farklı büyüleri vb. gibi kartları olan bu oyunu oynamanın mantığında karşı oyuncunun kulelerini ele geçirmek yatıyor. Elinizdeki oyun destesi ile düşman kulelerine saldırı düzenlemeli ve tabii ki saldırı yaparken bir yandan da savunma yapmalısınız. Savunma yaptığınız zamanlarda içinize fazla kapanmamalı ve mutlaka ilk fırsatta saldırıya geçip önce küçük kulelerden bir tanesini ele geçirmeli ve sonrasında kral kulense saldırmalısınız. Android ve İOS işletim sistemi ayırt etmeksizin istediğiniz herhangi bir işletim sistemi ile bu oyunu oynayabilirsiniz.  Elmaz ve altın toplayarak karakterlerinizi geliştirebilir, seviye atladıkça yeni karakterler açıp onlarla savaşmaya devam edebilirsiniz.

Slither.io oyunu boş zamanlarınızı değerlendirmek için oynayabileceğiniz basit ve bir o kadar da zevkli bir oyundur. Bu oyundaki amaç ise oyunun başında küçük olan yılanı gezdiği alandaki yemler ve diğer yılanlar ile besleyerek olabildiğince büyük hale getirmedir. Yerdeki yemleri yılanınıza yedirdiğinizde yavaş yavaş büyürken, diğer yılanları öldürüp de yılanınızı beslerseniz daha çabuk büyümektedir. Oyunun amacı tamamıyla zaten yılanınızı en büyük haline getirmedir. Bu oyunu da yine ios ve android işletim sistemi fark etmeksizin oynayabilirsiniz.

Tavsiye ettiğimiz cep telefonu oyunlarının her ikisini de en azından birkaç defa oynamalısınız. Zaten birkaç defa bu oyunları oynadığınızda kolay kolay oynamaktan vazgeçemeyeceksinizdir. Vazgeçemediğiniz oyunlar listenize bu iki güzel oyunu da mutlaka eklemelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir