Milk shake conditioning whipped cream 100 ml

      Yorum yok Milk shake conditioning whipped cream 100 ml

Saçlarına normalden daha düşkün olan tüm herkes saçlarının her zaman daha dolgun, hacimli ve canlı bir renkte görünmesini ister. Özellikle bayanlarda uzun saç erkeklere göre daha fazla olduğundan saç bayanlar için bakımı çok zor bir iş olarak görünüyor. Banyo sonrası saçlar kabarır ve mat bir renkte görünür. Bunun sebebi kullandığımız kimi şampuan veya sabunların saçımızdaki nemi ve yağı düşürüp deriyi kurutması. Bu ve buna benzer daha başka birçok saç sorununa çare olarak da kullandığımız şampuanların yanında saç bakım ürünleri kullanıyoruz.milk shake, sprey saç köpüğü, saç bakım köpüğü

İçerik ve kullanım bilgisi;

Milk shake conditioning whipped cream 100 ml yoğun hayatımızda açıkta bulunan ve kirlenip ağırlaşan saçların duş sonrası tekrar canlanıp güzel görünmesine yardımcı olan saç bakım ürünlerinden bir tanesi. Aynı ürünün 100 ve 200ml alma seçeneğiniz var. İkisinin de içeriği ve kullanımı birebir aynı sadece farkı hacim. Fiyat olarak 200 ml daha ucuza denk geliyor ancak arkadaşınızla beraber alacaksanız ve 100 ml yeterli ise 2 tane birden 100 ml alınca fiyatı 200 ml ye neredeyse yaklaşıyor. Milk shake cream köpük şeklinde saça sıkılarak saça iyice sürülür ve beklenir. Kesinlikle durulanmaya ihtiyacı yoktur. Saçta herhangi bir iz kalıntı bırakmaz ya da etrafa bulaşma boya verme gibi sıkıntıları yoktur. Saç ve saç derisi kısa sürede köpüğü emer ve saçın rengini ilk kullanımda canlandırır. Ürünün içerisinde birçok saç yapılandırıcı kimyasal ve bitki özü bulunuyor ama en önemlisi süt ve buğday proteinlerinin bulunması.

Kalitesi ve pratik kullanımı onu tercih edilir kılıyor;

Milk shake conditioning whipped cream 100 ml kullanıcılarının genelinin yorumlarına bakılırsa saç da ağırlaşma yapmadan saçın rengini kazanmasını sağlıyor ve kolay şekil alacak bir kıvama getiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir