Meme Estetiği Ameliyatı Hakkında Bilinmesi Gerkenler

Son dönemlerde her alanda gelişmelere ulaşmak ve kişileri mutlu edecek sonuçlar elde etmek mümkündür. Bu gibi problemler arasında genelde bayanların rahatsızlık duyduğu bazı dış görünümler de yer alabilir. Bu kötü görüntüleri düzeltmek için estetik alanı gelişmeler gösteriyor. Tıp alanında en çok dikkat çeken estetik ameliyatları içinde meme estetiği en çok ilgi duyulan alan olmuştur. Bu alanda genelde emzirme ve doğuştan görülen meme şekilleri ya da boyutu yer aldığı için yeni fikirler ile bu soruna ortadan kalkmaktadır.meme estetiği ameliyatı, meme estetiğiyle ilgili önemli noktalar

Hızlı ve kesin çözümler

Bayanların ilgi duyduğu ve yapmak istediği meme estetiği konusunda bazı durumları dikkate almalıyız. Ameliyat için estetik cerrahı ya da plastik cerrah ile görüşmek önemli alanlardan biridir. Bunun yanı sıra doktorunuzun yapacağı bazı kontroller vardır. Bir gün önceden yapılan işlemler arasında şunlar yer alır:

  • Göğüs muayenesi yapılmalı,
  • Ultrasonografi ve mamografi çekilmeli,
  • Sonuçlara dikkat edilmeli,
  • Anestezi kontrolleri yapılmalı,
  • Kan testi yapılmalı,

Ameliyat öncesi meme estetiği ameliyatı hakkında bilgi alarak ameliyatın nasıl gerçekleştiği de öğrenilebilinir.

                Meme büyütmek için protez farkları

Meme estetiği meme estetiği ameliyatı hakkında bilinmesi gereken bir durumda protezlerin farklarıdır. Meme estetiğinde kullanılan 4 teknik kullanılarak bu farklı boyutlardaki protezler memeye yerleştirilir. Bu teknikler arasında koltuk altına yapılan kesik ile yerleştirilen protez tekniği vardır. Bu şekilde daha az iz bırakarak daha kesin çözüme ulaşmak mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir