Meme büyütmek için bıçak altına yatmaya gerek var mı?

İnsanların güzellik algıları sürekli olarak değişmektedir. Ancak güzellikte aranılan bazı özellikler hep aynıdır. Bayanlar belirli vücut ölçülerine sahip olabilmek için çeşitli estetik yolllara başvururlar. En çok yaptırdıkları estetik ameliyat ise göğüs büyütme ameliyatı olmaktadır. Daha dolgun, düzgün duran ve büyük göğüslere sahip olmak için birçok bayan bıçak altına yatar. Ancak göğüs büyütmek için bıçak altına yatmak zorunda değilsiniz. Doğal yollarla da ameliyatsız meme büyütme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle doğum sonrasında kadınlar meme sarkması probleminden oldukça şikayetçidir. Bunun yanı sıra birçok kadında memelerinin küçük olmasından şikayetçidir. Ancak artık bıçak altına yatmadan bu sorunlarınızı kolayca çözebilirsiniz.meme büyütme yolları, ameliyatsız meme büyütme, ameliyatsız meme nasıl büyürMeme büyütmede kullanılan doğal yöntemler nelerdir ?

Memelerinin küçük olduğundan şikayetçi olan kadınlar için ameliyatsız meme büyütme yöntemleri vardır. Göğüslerimizin büyümesi için östrojen hormonu üretimi fazla olmalıdır. Bu da bitkiler içerisinde bulunan fitoöstrojen ile vücudumuzda üretilir. Bazı yiyecekler metabolizmamızı tetikleyerek östrojen üretimini arttırır. Gün aşırı mutlaka 30 – 40 gram çikolatalı süt veya çikolata tüketilmelidir. Süt tüketimi ve soya ürünleri göğüs büyümesini olumlu yönde etkiler. Farkında olmadan günlük yaşamda tükettiğimiz birçok meyve de göğüslerimizin büyümesinde etkilidir. Bunlardan şeftali, kavun, kiraz, elma armut ve üzüm en başta gelen meyvelerdir. Ayrıca mantar, yeşil fasulye, brokoli, mercimek, soğan, börülce, salatalık, karnıbahar gibi sebzelerde göğüs büyümesinde yardımcı olur. Sağlıklı bir şekilde beslenmeye dikkat edersek vücut kıvrımlarımızın kısa sürede oluştuğunu ve göğüslerinizin  büyüdüğünü kısa sürede farkedebiliriz. Sizde bu yiyecekleri tüketerek ameliyatsız meme büyütme işlemini gerçekleştirmiş olursunuz.

Göğüs büyütme masajı;

Göğüs büyütme masajını bildiğiniz bir krem veya vücut yağı ile yapmalısınız. Bu masajda ki amaç göğüslerinizi uyararak ameliyatsız meme büyütme için yardımcı olmaktır. Avucunuza buz veya soğuk su alarak göğüs ucunuz avucunuzun ortasına gelecek şekilde göğüsünüzde yuvarlak hareketler yapmalısınız. Daha sonra kolunuzu kaldırarak göğüs çevrenizi yine soğuk su veya buz yardımı ile uyarmalısınız. Bu şekilde hem sağlıklı hem de dik göğüslere sahip olma şansını elde edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir