LOREAL ABSOLUT CELLULAR REPAİR HÜCRESEL ONARICI ŞAMPUAN 

Loreal Absolut Cellular Repair Hücresel Onarıcı şampuan çok fazla yıpranmış saçlar zayıf ve hassas saçlar için üstün onarıcı etkisi ile bakım yapar. Saç telinin yapılandıran ürün çok fazla yıpranmış saçların güç ve dayanıklılığın yeniden kazanmasını sağlar.  Ürünün hücre yenileyici özelliği vardır. Bu özelliği sayesinde fazlaca yıpranmış saçların temizliğini nazik bir biçimde yapar. Kırılan saçlar, yıpranan ve incelen saçlar varsa onarır ve korur. Bununla birlikte saç pulcuklarını düzleştirir ve bazı kimyasal işlemlerin ardından cansız olan saçları koruması altına alır ve onarır. Loreal Absolut Cellular Repair Hücresel Onarıcı kişinin saçlarının pırıl pırıl ve yumuşak olmasına yardımcı olur ve bununla birlikte canlanması için gerekli zemini hazırlar. Ürünün özelliklerinden biri de güneş ışınlarının etkilerinden korumasıdır. Bu sayede kişinin saçında güneş ışınları nedeni ile yıpranan saç olmaz. Saçlar nem dengesini kaybedebilmektedir. Bu ürünün özeliklerinden biri de saçın kaybolan nem dengesi kurulur ve saçta yıpranma sonucu oluşan kuruluklar meydana gelmez.  Meyve ve çiçek özlü olan bu ürün ile günün sonuna kadar saçınızda inanılmaz bir ferahlık oluşur. Ürünü her gün uygulamanız gerekir.loreal onarıcı şampuan kullanımı, loreal saç onarıcı şampuan, loreal saç onarıcı etkili şampuan kullanımı

Loreal Absolut Cellular Repair Hücresel Onarıcı içerdiği maddeler ile oldukça etkilidir. Laktik asit, biomimetrik seramidler ve uv filtresi içermektedir. Laktik asit hücreler arası bağın kuvvetlenmesini iyonik bağların yeniden kurulması suretiyle gerçekleştirir.  Bu şekilde saç en derininden başlayarak yenilenmiş olur. Biomimetrik seramidler ile saç teli daha güçlenir ve pürüzsüz ajanlar ile saçın pürüzsüz olması sağlanır. Saçı güneş ışınlarından koruyan ise uv filtresidir.

Loreal Absolut Cellular Repair Hücresel Onarıcı kullanımı ise oldukça basittir. Saçı nemlendirdikten sonra ürünü saça uygulamak ve hafifçe masaj yapmak gerekir. Bunun üzerinden 1 2 dakika geçtikten sonra duruluma işlemine başlayın. Gerektiği takdir de bu uygulamayı 1 kere daha yapın. Bu şekilde her gün saç bakımı yapmayı ihmal etmeyin.

Ürünün piyasa değeri ise 125 TL’dir.  1500 ML olması nedeni ile uzun süre kullanabilirsiniz. Loreal, çünkü siz buna değersiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir