Kurye Hizmeti Almak

      Yorum yok Kurye Hizmeti Almak

Bütün dünya üzerinde kısa mesafeler içinde bir yerden bir yere bir belge ya da materyal gönderileceği zaman kurye hizmetlerinden faydalanılmaktadır. Kuryeler, küçük belge ve evrakları taşıdıkları gibi, büyük paketleri de arabalar yardımı ile taşımaktadırlar. Fakat bunları taşırken en önemli nokta ise taşınan paketin zamanında ve sağlam bir şekilde yerine ulaştırılmasıdır. Aynı zamanda toplu dağıtım firması günün her saati hizmet verebilmeli, trafik ya da hava koşulları gibi etkenlerden kesinlikle etkilenmemelidir.kurye çeşitleri, kaç tür kurye var, hangi kurye türleri bulunmaktadır

Neden Bizim Online Kurye

Bizim Online Kurye, 1997 yılında, kurucularının arabalı ve motorlu toplu dağıtım sektöründeki tecrübeleri temel alınarak kurulmuştur. Sektördeki 10 senelik geçmişinde esas misyonu her zaman müşterisini memnun etmek, mağduriyeti en az seviyede tutmak ve bu standartları hep sürdürmek olmuştur. Sektördeki köklü geçmişi ve kaliteli kadrosu sayesin, şu an için sadece İstanbul içinde hizmet vermektedir ve mesai saati kavramı yoktur. Çünkü Bizim Online Kurye toplu dağıtım firması size 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Sadece İstanbul içinde hizmet verse de bu geçici bir durumdur ve gelecek zamanlarda bütün ülke toprakları içinde hizmet vermeyi hedeflemektedirler. İstanbul’ a ek olarak ise Yalova, Kocaeli ve Adapazarı’ na da hizmet vermektedirler. Bizim Online Kurye toplu dağıtım firması, express kurye fiyatları ve moto kurye fiyatları baz alındığında, sektörün en uygun firmalarındandır. Bunu ise bünyesindeki 68 adet kuryeye borçludur. Bu kuryelerin 48 adeti hızlı ulaştırmalar için motorlu kurye, 15 tanesi yakın mesafeler için yaya kurye ve 5 tanesi büyük paketleriniz için arabalı kuryedir. Express kurye, motorlu kurye, moto kurye, arabalı kurye, gün içi toplu dağıtım gibi farklı koşullar ve farklı paketler için farklı hizmet seçenekleri de mevcuttur. Göndereceğiniz paketlerinizin gizliliği ise garantilenmektedir.

Bizim Online Kurye toplu dağıtım firması ile iletişime geçmek için www.xxx.com.tr adresine girmeniz yeterli olacaktır. Burada bulacaklarınız ise verilen hizmet çeşitleri, hizmet verilen bölgeler, iletişim adresleri ve online olarak çeşitli işlemleriniz yapabileceğiniz Online işlemler kısmıdır. Buraya giriş yaparak çeşitli işlemleriniz internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir