Kaş Ve Kirpik Bakımında Doğal Yöntemler

      Yorum yok Kaş Ve Kirpik Bakımında Doğal Yöntemler

Bilindiği üzere güzel görünmemizin sırrı, kendimize gereken bakımı göstermekten geçer. Burada önemle üzerinde durduğumuz nokta; güzelleşirken sağlıklı olabilmek. Tıpkı saçlarımız ve cildimize gösterdiğimiz özen gibi estetik bir görünüme ulaşmamızda dikkat edeceğimiz iki unsur daha vardır. Bunlardan biri; gözlerimizi toz vb. zararlı cisimlerden koruyarak perde görevini üstlenen kirpiklerimiz, bir diğeri ise; bakışımıza ifade katan kaşlarımızdır. Yüzümüzü sahne olarak ele alırsak bizi biz yaparak anlamlandırmakta başrole sahip bu iki oyuncunun kalitesi önemli bir yer tutar. Kalitesi derken belirtmek istediğimiz;  güzel olduğu kadar aynı ölçüde sağlıklı olabilmesidir. Bunun için doğal yöntemlerimizi okumadan önce bilmenizi isteriz ki, paylaştığımız bilgiler güvenilirliği oranında gerçekçiliği kanıtlanmış bizzat deneyimlerimizden oluşmaktadır.doğal kaş bakımı, doğal kirpik bakımı, kaş ve kirpik bakımında doğal yöntemÖyleyse haydi kaş ve kirpik gürleştirme nasıl olur okuyup güzelliğe sağlıkla ilk adımı atalım.

Kirpik Dökülmesine Karşı Etkili Çözüm

Bir türlü kirpik dökülmesi sorununuza çare bulamadığınızı düşünüyor ve takma kirpik ya da bugünlerde sıkça adından söz ettiren ipek kirpik uygulamasını tek yol olarak görüyorsanız bir kez daha düşünüp umutsuzluğa kapılmamanızı öneririz. Tabiri caizse ok gibi kirpiklerle etkileyici bakışlara imza atmak hiç de maliyetli ve zor değil. Üstelik yapay olmayan tamamen doğal formüllerle.

Yüzyıllar boyunca kadınlar farklı metotlarla hayallerindeki güzelliğe ulaşabilmenin yollarını denemişlerdir. Günümüzde kirpiklerimizi dolgunlaştırmak amacıyla kullandığımız kimyasal içerikli ürünler, kısa süreli amacımıza hizmet ediyor gibi görünse de uzun vadede ciddi boyutta olumsuz etkiler yaratabilmekte. Biz doğanın bahşetmiş olduğu kaynakları etkin biçimde kullanıp temelinde doğallığı barındıran güzelliğe erişmeyi amaç ediniyoruz.

Etkili çözüm olarak özellikle; tatlı badem yağı ve kıl uzatma etkisi kanıtlanmış olan Hint yağını karıştırarak boş bir rimel ve fırça yardımıyla, sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez kirpik diplerinize uygulamanızı öneriyoruz. Ayrıca E vitamini yağı, jojoba yağı, gül yağı ve egzotik kokusuyla hindistan cevizi yağını da bu kategoriye ekleyebiliriz. Dilerseniz günlük bakımınıza vazelini de ekleyebilirsiniz. Çünkü vazelin; havadaki zararlı cisimlerin kirpiklerinizi tahrip edip dökülmesini engelleyerek aynı zamanda hızla uzamasını sağlamakla kalmıyor, oldukça hassas olan göz çevremiz için ideal bir makyaj temizleyicisi görevini de üstleniyor. Yaklaşık bir aylık düzenli kullanım sonucunda mucizevi etkiyi fark ederek sizi capcanlı görünüme ulaştıran bu büyülü dünyanın kapılarını aralamış olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir