Karın Germe Estetiği Sırasında Göbek Deliğine Hangi İşlemler Uygulanır?

Germe estetiği sırasında kişilerin göbek deliğinin tamamen ortadan kaldırılması gerekmektedir. Karnın alt kısmından, üst kısma kadar bir kesilme işlemi yapılacağından ve işlemler göbek deliğinden yapılacağı için germeden sonra kişi yeni bir göbek deliğine sahip olmaktadır. Yeni göbek deliği etrafında bir kaç dikiş görülecektir ve bu dikişler bir kaç ay içerisinde kaybolacaktır. Dikişler belli olmayacak kadar küçük olduğundan dolayı kişileri hiçbir şekilde rahatsız etmemektedir. Bakırköy karın germe estetiği yapan uzmanlar yeni göbeği sağlıklı bir şekilde dikecek ve kişinin rahat hareket edebilmesini sağlayacağı şekilde işlemleri gerçekleştirecektir. Ameliyattan sonra kişi yeni göbek deliğine sahip olduğunda, eski göbek deliğinden hiçbir fark görmeyecek ve estetik görünümü hiçbir şekilde ortadan kaybolmayacaktır.karın germe, karın germe estetiği, karın germe estetiği yapımı

 Karın Germe Estetiği Kaç Kere Yapılabilir?

Kişiler kendi sağlık durumlarına ve kendi bünyelerine göre karın germe estetiği yaptırabilir. İki doğum ertesinde de estetik işlemi yaptıran kişiler belli bir süre bekledikten sonra estetik işlemini gerçekleştirebilir. Bahçelievler karın germe estetiği uzmanları iki defa estetik olmak isteyen kişilerin, önceki yaptığı estetikten iki veya daha fazla yıl beklemesi gerektiğini söyler. Bu süre geçtikten sonra ameliyat işlemi eskisine göre biraz daha zorlaşacaktır. Çünkü önceden karın kasları dikildiğinden dolayı bir daha bu işlem yapıldığında Bakırköy karın germe estetiği uzmanlarının işini zorlaştıracak ve tekrar gebe kalmak isteyen kişilere sağlık tehdidi oluşturacaktır. Bu yüzden gebe kalmak istemeyen kişiler rahatlıkla karın germe estetiği yapabilmektedir.

 Mini Karın Germe Estetiği Nedir?

 Daha önceden karın germe estetiği olan kişiler tekrar bir estetik işlemine girerse buna mini karın germe denilmektedir. Mini karın germe yapıldığı anda kişinin yeni doğumunun ardından vücudunun toparlanması ve yağların da vücuttan atılması sağlanır. Böylelikle bel ve karın bölgesindeki uyumlar tamamen sağlanmış olur. Bahçelievler karın germe estetiği yapan kişiler bir daha karın germe yapmak istiyorsa bunun için belli bir süre bekler ve mini olan estetikten faydalanır. Mini estetik işleminin genel toparlamaya göre daha zor bir ameliyat olacağından dolayı aynı ücretler alınmaktadır. Uzmanlar mini işlemini yaparken daha çok zorluk çekeceklerini söylemektedirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir