İstanbul Derin Isı Tedavisi 

      Yorum yok İstanbul Derin Isı Tedavisi 

Derin ısı uygulama tedavisinin bölgesel olarak yapıldığı için, ileri elektronik teknolojiyle tasarlanmış, selülit ve bölgesel kilolardan kaynaklı estetik sorunların çözümünde uygulanan yöntemdir. Bu işleminiz İstanbul derin ısı tedavisi ile daha başarılı olup uygulandığı bölgelerde tedavi edecek etkisi fazladır. Tedavisi vücudumuzda ne işe yarar: metabolizmayı destekler, kan akışı üzerindeki olumlu etkisi, dokularda ki sıvılarının atılması, lokal yağ hücrelerinizin eritilmesi buda haliyle zayıflamanıza yardımcı olacak, dokularınızın sıkılaştırılması, deri zamanla yıpranarak eski hali kaybeder böylece derinin canlandırılmasını sağlar. Bu çözümleriniz için yapmanız gereken tek şey İstanbul derin ısı tedavisi ile tanışmakderin ısı tedavisi, derin ısı tedavisi nasıl yapılır, derin ısı tedavisi nedir

Derin Isı Tedavisinin Genel Etkilerini De İnceleyelim

Tedaviye başladıktan sonra vücut hacminiz de belirgin bir şekilde azalma, canlılık hissinin daha hissedilecek şekilde arttırılması, sinirlilik azalması, uyku kalitesin de düzenlilik, kaslarda ağrının azalması. Olumlu etkileri vücudunuzda en kısa sürede görülür. Uygulama için tavsiye edilen süre ise haftada 2 kez olmasıdır. Zayıflamada ve yosun uygulamalarında ısı battaniyesi kullanılır. Kilolu vücudu yağlı kişilerde de kullanılır. Herhangi bir olumsuzluğu bulunmamaktadır.

Vücuda masajla sürülen bitkisel ürünün ısı yardımıyla ciltten emilmesini sağlar. Kalın yağın içerisinde ısı yardımıyla dolaşımın hızlanmasına birikmiş olan atık maddeyle birlikte toksin dolu olan lenf ile sıvının atılmasına yardımcı olur .Zamanla ürünün hızlı bir şekilde ciltten daha iyi alınmasını ve daha iyi olumlu etkiler göstermesini de sağladığı görülmüştür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir