İddaa Şikeli Maçlar Biletini Kuponunu Online Sorgulama Yapın!

İddaa oyunu içerisinde bin bir türlü şey yapmaya çalışan bir toplum olmaya başladık. Büyük olasılıkla da bu böyle devam edecektir. Hiç durmadan bilet sorgulama işlemine de devam edeceğimizi düşünecek olursak iddaa oynamayan kalmayacak gibi de duruyor. Her gün yeni birileri katılıyor bu oyuna. Her biri de bıkmadan usanmadan kupon yapıyor. Bu kuponlar içerisinde yer alan maçların ne denli analiz edilerek işaretlendiği ve oynandığı konusu ise apayrı bir bakış açısı gerektiriyor. Asıl üstünde durmamız gereken şey ise iddaa oyunu içerisinde yer alan müsabakaların ne denli adil olduğu ile alakalı olacak. Kuponlar yapıyoruz, kazanıyoruz veya kaybediyoruz ama nedense hiç birimiz neden kaybettiğimizi bilmiyoruz. Kazanmış olsak da şans eseri oluyor. Deli gibi şeyler yapıyoruz. Nasıl bir bağımlılık yaptıysa sadece maçları görüp işaretleme yapıyoruz. Halbuki bir çok seçeneğimiz var. Ya tek maç oynama ihtimalimize bakacağız ya da nasıl daha çok dikkatli davranıp daha fazla kazanmanın peşine düşeceğiz.

iddaa bilet sorgulama, iddaa kupon sorgulama, iddaa sorgulama

Bunun için iki seçenek var. Birincisi yurt dışı sitelerine göz atmak. Bu sitelere bakan kişiler için en önemli şey tek maç oynatıp oynatmadığıdır. Ama %90’ı tek maç oynatıyor. Bir diğer ikincisi ise sistem oynamak. Eğer sistem oynamayı biliyorsanız onu da denemenizi tavsiye ederiz. Ama şundan da bahsetmek gerekiyor diye düşünüyorum, herkesin kuponlarının sonunda yapmak istediği tek bir olay var. O da o kuponun tutup tutmadığını kontrol etmek. Kontrol edebileceğiniz elbette ki bir seçenek var. O da online olarak iddaa denen oyunun kendi sitesine üyelik açmak ve 35 haneli barkod numarasını okutmak. Okutmak derken yanlış anlaşılmasın, kuponunuzun altındaki numaraları tek tek yazmanız gerekiyor istenilen yere. Aynı altta olduğu gibi. Ama sizler en kolay yoldan nasıl yapabilirim diye düşünüyorsanız bence https://www.cuckoosnestla.com/iddaa-kupon-bilet-barkod-sorgulama adresine gidin. Bu sayfada yer alan talimatları yerine getirdiğiniz zaman çok daha hızlı bir sorgulama işlemi yapmış olacaksınız. İddaa sorgulama denildiği zaman bahsettiğim ve linkini vermiş olduğumuz bu blog her konuda en iyiyi hak edercesine hareket ediyor. Her türlü bilgiyi de yorum atarak kendinize ulaştırma imkanınız var.

Kupon sorgulaması yapmak bir yana dursun daha kuponu oynamayı bilmeyen arkadaşlar var iddaa denilen bu oyunda. O yüzden her şeyin başı o bilgiyi elde edebilmek. Kime hangi tavsiyeyi verdiysek hepsini yerine getirenler illa ki kazandı. Bu işin sonunda karlı çıkmak demek olumluya erişim sağlamak demektir. Demek oluyor olmasına ama işin bir de farklı bir boyutu var. Örneğin iddaa şikeli maçlar hakkında bayağı bir aranıyor ve incelemeye tabii tutuluyor. Bunun nedeni ise illa ki oynanan maçlar içerisinde yalan dolan olduğu düşüncesi. Şikeli maçlar arayan kişiler kuponlarına onları ekledikten sonra çok büyük rakamları ufak miktarlar ile elde edebilecek. Hal böyle olunca da nerede durursanız durun, hangi maçı yazarsanız yazın para kazanmaya bir mm kadar yakınsınız anlamına gelir. Şikeli maç kuponları da sunan bir yer elbette vereceğiz sizlere ama şunu da unutmayın. Ülkemizdeki lig artık şikeyi kaldıracak durumda değil. Biliyorsunuz bir çok soruşturma geçirdi bu lig. Ama Japonya, Tayvan, Bulgaristan, İngiltere alt liglerinde illa ki şike oluyor. Yurt dışında çok fazla denk geldik.

şikeli maçlar

Bizi takip eden sevgili arkadaşlarımıza şikeli maçlar hakkında son bir şey daha belirtmek istiyorum. İnternette yapacağınız araştırmalar sonucu muhakkak parayla maç satanlara denk gelirsiniz. Bunlara inanmayın derim. Ha şöyle bir şey daha var, üyelikli şekilde ufak miktarlar verilerek maç alınan bir kaç yabancı site var. Onlardan denemeler yapın. Eğer memnun kalırsanız sonrasında devam edin. Bunun dışında banko maç veren yine paralı ve üyelik isteyen özel bloglar var. Onlara da bakmanızı öneririm. Sorun yaşamazsınız. Facebook, Twitter gibi mecralarda da yine özel sayfalar bulunuyor. Onlara yönelin. Ücretsiz bulursanız çok daha güzel olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir