İddaa Nasıl Oynanır?

      Yorum yok İddaa Nasıl Oynanır?

Teknolojinin gelişmesi birçok şeyi kolayca yapabilmeyi sağlıyor. Nasıl ki evden çıkmadan artık internet üzerinden faturalarımızı ödeyebiliyorsak, artık evden çıkmadan iddaa da oynayabiliyoruz. Evden çıkmadan iddaa oynayabilmek için ihtiyacımız olan tek şey bir banka hesabı ve iddaa oynamak üzere iddaa oynatan yasal bir sitede üyeliğimizin bulunmasıdır. İnternetten kupon yapmayı düşünüyorsanız öncelikle güvenilir ve yasal olan siteleri tercih etmeye özen göstermelisiniz. Biraz araştrıma yaparak hangi sitelerin güvenilir ve yasal olduğuna dair bilgiye ulaşabilirsiniz. Biz yazımızın konusu gereği burada bu konulara değinmek yerine iddaa nasıl oynanır genel konulardan bahsedeceğiz.iddaa oynama, iddaa nasıl oynanır, iddaa oynama şekliİddaa oynamak çok kolaymış gibi gelebilir ancak aslında bir o kadar da zordur. Çünkü futbol takımlarını yakından takip etmeniz gerekir, oyuncuları takip etmeniz gerekir vb. Eğer takımları ve oyuncuları tam olarak tanımıyorsanız sadece rastgele kuponlar oluşturabilirsiniz. Oysaki takımları ve oyuncuları takip ederseniz daha iyi kuponlar elde edebilirsiniz.

İnternetten de oynasanız gerçek bir iddaa bayiinden de oynasanız bültene bakmanız gerekmektedir. Bülten oynanacak olan spor karşılaşmalarının yayınlanan listesine verilen isimdir. Bu listeler iddaa bayilerinde ve iddaa oynatan internet sitelerinde bulunmaktadır. Peki; nasıl oynanaır bu iddaa?

Eğer gerçek bir bayide iddaa oynayacaksanız bülteni kontrol eder ve kuponunuza yazmak istediğiniz karşılaşmalara karar verirsiniz. Bu kararı verdikten sonra optik forma benzeyen iddaa kuponunu doldurmanız gerekir. Bu kupon formuna bültende yer alan karşılaşma kodlarını işaretlemeniz gerekir. Eğer internet sitesinden iddaa oynayacaksanız bu sefer işiniz çok daha kolaydır. Hangi karşılaşmaya oynayacaksanız o karşılaşmanın ilgili kutucuğuna tıklamanız yeterlidir.

Bir kuponda en fazla 15 maç için tahminde bulunabilirsiniz. Bazen özel etkinlik yapılabilir ve tek maça kupon oluşturulmasına izin verilebilir. Böyle bir durumda kuponunuza tek maç yazıp bu maç için bahis yapabilirsiniz. İddaa oynarken birçok farklı tahmin yapılabilmektedir. Toplam gol sayısı, maçı hangi takım kazanır vb. gibi birçok farklı tahmin türü bulunur. İddaa tahmin türlerine yönelik araştırma yaparak detaylı bilgi elde edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir