Express kuryenin diğer kurye türlerinden farkı nedir?

En hızlı kurye hizmetidir. Yaklaşık yarım saat içinde paketiniz alınır ve gideceği adrese en hızlı bir şekilde teslim edilir. Bu süre verilen adresin uzaklığına göre değişir. Kısa mesafelerde teslim işi 30 dakika gibi kısa bir sürede yapılırken uzak mesafelerde 90 dakikayı bulabilir. Express kurye en acil durumlarda müşterilerin ihtiyaç ve taleplerine cevap vermek ve kolaylaştırmak için verilir. Şirketlerin bu uygulamada kullandığı araç ve sistem diğerlerinden biraz farklıdır. Yaya kurye kesinlikle bu hizmet tipinde tercih edilmez. Çünkü teslimat bu şekilde çok daha yavaş olur. Arabalı kurye de trafiğe takıldığı zaman teslimatı geciktirir. Bunun için motosikletle hizmet veren moto kurye bu süreçte gerçekten işin hızını ve kalitesini artırır.express kuryenin farkları, express kuryenin normal kuryeden farkları, express kurye hizmeti

Express kurye hizmetleri şirketlerin önem verdikleri bir alandır. Çünkü bazen hayati ve hukuki bir önem taşıyabilir. Bu teslimatı yapacak olan kuryenin güvenilir şirketlerden talep edilmesi gerekir. İşin hızlı olması yalnızca riskli ve sıkıntılı durumlar için de gerekmeyebilir. Birine yapılacak bir sürpriz için de express kurye istenebilir. Örneğin özel bir günde acil bir evlenme teklifi için bir yemek veya pasta ısmarlanabilir. Hatta hediye edeceğiniz bir şey de olabilir. Hemen bir kurye şirketini arıyorsunuz ve talebinizi bildiriyorsunuz. Tüm organizasyon için gerekli teslimatlar en geç bir saat içinde yapılıyor.

Express kurye hayatı kolaylaştıran ve daha keyifli hale getiren bir kurye diyebiliriz. Yalnızca bölgeden bölgeye değil şehir dışı için de acil kurye kullanabilirsiniz. Örneğin bir şirket ile yaptığınız belgelerin eksiği var ve hemen gün içinde gönderilmesi gerekiyor. O halde yine express olarak size hizmet verilecektir. Uçaklı kurye hizmetleri ile şehir dışına her türlü paketleri gönderebildiğiniz gibi kendi bulunduğunuz şehre teslim alabilme imkânına sahipsiniz. Acil kurye hizmetleri diğer kurye hizmetlerinden biraz daha farklı fiyat seçenekleri ile sunulur. Özel bir hizmet olduğu için fiyatlar da daha yüksektir. Kesinlikle acil olan her durum için express kurye isteyebilirsiniz. Gece gündüz günün her saatinde kurye şirketlerinden talepte bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir