Entegre Antrenman Modelleri Nedir?

      Yorum yok Entegre Antrenman Modelleri Nedir?

Düzenli yaşam kalitesi egzersizi, insanların kendilerini iyi hissetmelerini, sağlıklı kalmalarını ve formda görünmelerini sağlar. İnsanların ortalama 1,5 ayda sağlıklı ve zinde dönmesine yardımcı olan entegre egzersiz simülasyonu, sağlık verileri ile fitness verilerinin birleştirilmesiyle dünyaya tanıtıldı. İnsanların fiziksel engellerini öğrenmek ve kısa sürede en verimli şekilde çalışmak için tasarlanmış bir sistemdir. Sistemlerde nedensel ilişkilerin karmaşık eğitim modellemesi; hücresel metabolizma, merkezi sinir sistemi, endokrin ve etkilenen sistemler, bağışıklık metabolizması. Kapsamlı egzersiz simülasyonu, insanların fitness yapılarına göre sağlıklı yaşam tarzlarına öncülük etmelerini sağlar. 1.5 aylık eğitimden sonra koçunuz olabilirsiniz. Diğer fitness ekipmanları ve vücut geliştirme egzersizleri ile yapılan egzersizlerde böyle bir vurgu olmasa da, entegre eğitim simülasyonları bu konuda oldukça ilgi çekicidir.entegre antrenman yapımı, entegre antrenman faydaları, entegre antrenman ne demekBütünleşik Öğrenme Modellemesinin Fiziksel Katkısı;

Güç,

Ortak hareketlilik (seferberlik),

Kas gruplarını sabit bir tonda kasabilme (stabilizasyon),

kardiyovasküler sistemin iyileştirilmesi,

Pulmoner kapasite (akciğer),

artan güç,

Esneklik gibi özelliklerin elde edilmesine yardımcı olur.

Bütünleşik Öğrenme Modellemesinde Merak Edilenler;

Doğru ve sağlıklı bir antrenman programının yanı sıra, dengeli ve ideal beslenme sonucunda insanların performansı en üst düzeyde görmelerine yardımcı olan entegre bir antrenman simülasyonu ile kendi güçlü yönlerinizi fark edebileceksiniz.

Mevcut sistemde koçlar, beslenme uzmanları ve yaşam koçları sistemin bir parçasıdır. Ancak Entegre Antrenman Simülasyonu farklı bir sistemdir ve kısa sürede kendi eğitmeniniz, beslenme uzmanınız ve kişisel antrenörünüz olabilirsiniz.

Komplekste pişirilen doğru parçaları bir araya getirdiğinizde 1,5 ay sonra kendinizi özgürleştirebilir, kendi aktivitelerinizi ve yemeklerinizi hazırlayabilirsiniz. Bu süreden sonra insanların bebekler kadar sağlıklı olabileceğini iddia eden uzmanlar, bunun insanların spor hayatını yeniden başlatarak eski haline getirmek için büyük bir fırsat olduğunu da iddia ediyor.

Entegre egzersiz simülasyonundan önce, yeni başlayan kişilerin kardiyovasküler testler yaptırdığını ve fiziksel aktivite testlerinin yanı sıra antropometrik testler yaptırmaları gerektiğini bilmelisiniz. Ayrıca uzmanların kan ve hormon düzeylerinin farkında olması gerekir. Uzmanlar tüm bu değerleri bir araya getirerek kişilik problemlerini tespit eder. Bu verilerle nedensel bir ilişki kurulur ve bir egzersiz haritası oluşturulur.

Başlangıçta uzmanlar tarafından hazırlanan eğitim programı ile birlikte kişiye en uygun beslenme planı verilir. 45 gün boyunca başvurmanız istenen bu sistemden sonra en sağlıklı siz olacaksınız. Bu sürenin sonunda edinilen bilgi ve tecrübe doğrultusunda kendi eğitmeniniz olabilirsiniz.

Entegre antrenman simülasyonunun hayatınıza faydaları;

Yeni başladığınız antrenmanlar ve yeni bir diyete geçmeniz elbette günlük hayatınızı da etkileyebilir. Kendinize olan güveninizi artırmanıza yardımcı olacak yeni bir egzersiz programı, motivasyonunuzu da artıracaktır.

Yaşam kalitenizi artırmanın yanı sıra daha düzenli bir yaşam sürmenizi sağlayan entegre egzersiz simülasyonu ile enerjinizin ve motivasyonunuzun arttığını anlayacaksınız.

Entegre eğitim simülasyonları düzenli olarak uygulanırsa zaman yönetimi ve planlama konusunda da kendinize çok şey katmış olursunuz. Bilmelisiniz ki, düzenli spor hayatınızda hayata bakışınızı değiştirebilecek özellikler geliştirmenizi sağlayacak kendi programlarınızı hazırlamanın ayrı bir deneyim olduğunu bilmelisiniz.

Sporu vücudunuz için bir ihtiyaç olarak görmeniz gereken bir görev olarak düşünmemelisiniz. Günlük rutinlerinize, iş ve ofis yaşantınıza ek olarak, egzersiz yapmak için ekstra özel zaman ayırarak zihninizi dinlendirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir