En Beğenilen Google Chrome Eklentileri

      Yorum yok En Beğenilen Google Chrome Eklentileri

Google Chrome ara yüzüyle beraber çıkardığı altmış beş bini aşkın eklenti ve uygulamalarıyla kullanıcılarına sunduğu yararlar sayesinde en çok kullanılan internet tarayıcısı konumunda. Bilindiği gibi hemen hemen her işte size çeşitli faydalar sağlayan bu eklentilerin ücretsiz olması da kullanıcıları tarafından destek görmesinde büyük bir yere sahip.  Siz internette dolaşırken Google siz farkına varmadan bu eklentiler sayesinde hızlı erişiminizi, güvenliğinizi, gizliliğinizi, rahatça haberlere ulaşmanızı, arkadaşlarınızla çevrimiçi olarak buluşup eğlenebilmenizi, verimli bir internet kullanımını, sosyal ağlarla ilgili kolaylıkları sağlıyor. Bu kadar uygulamanın içerisinde tanımakta zorlanabileceğiniz, hangi uygulamanın size nasıl bir yarar sağlayabileceğini merak ediyorsanız sizler için hazırladığımız listeye bir göz atabilirsiniz.  Google Chrome eklentileri uygulamaları indirmeniz büyük yararınıza olacaktır.google crome eklentileri, google güvenlik eklentileri, google crome güvenlik eklentileriGüvenlik Ve Gizlilik

Adblock

Chrome ’un en çok tercih edilen uygulamalarından biri olan Adblock uygulamasında internet kullanıcıların güvenliği esas alınmıştır. Web sitesinde rahatça gezerken bir anda önünüze çıkan reklamları görmekten rahatsız olan kullanıcıları bu güvenli eklentiyi indirerek bu dertten kurtulabilirler.

Disconnect

Disconnect eklentisi sizi takip ettiğini düşündüğünüz kimselere karşı verilerinizi saklayabiliyor. Çalıntı veya kimin olduğu belli olmayan çerezlerle hesaplara giriş yapma imkanına sahip kişilere karşı bir koruma kalkanı oluşturan Disconnect eklentisi ayrıca internet hızınızın yüzde yirmi yedi oranla artmasını da sağladığından yılın en iyi 100 yeniliği arasında kendisine yer bulmuştur.

Eğlence

Turn Off The Lights

Video, film veya internet üzerinden herhangi bir şey izlerken internet sitesinin ışıklarından veya arka plandaki ışıklardan rahatsız olanlar ve kapatmak isteyenler için geliştirilmiş bu eklenti sayesinde artık özellikle belli bir ekrana uzun süre bakmaktan dolayı yorulan gözlerinizi izlediğiniz bölge haricindeki her yeri bu uygulama sayesinde kapatarak dinlendirebilirsiniz.

PanicButton

Bu eklenti sayesinde internet sitelerinde gezerken açtığınız sekmeleri bilgisayarınıza birileri girdiği takdirde tek bir tıklamayla yok etmeniz mümkün. Böylece internette yakalanmak istemediğiniz herhangi bir sitede gezerken aniden yakalanma durumu oluştuğunda rahatlıkla ve tek tuşla gezdiğiniz sayfa yerine istediğiniz bir sayfayı getirebilir ve sayfalarınızı kaybetmezsiniz. Ayrıca eklentiye şifre koyabilmeniz de mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir