Cilt Bakım Maskeleri

      Yorum yok Cilt Bakım Maskeleri

Hepimizin bildiği ve tanıdığı bir kozmetik firması olan Secret Age, vücudumuzun her yeri için ayrı kozmetik ürünleri üretmekte. Ürettikleri cilt maskesi ise diğer her ürün gibi IFF Lucas Meye Cosmetics France ve uluslararası kabul görmüş üniversiteler ile yapılan anlaşmalar sonucu belirlenen formüller ile üretilmiştir. 4 yıl için 1.500.000 gibi bir müşteri sayısına ulaşan firmanın sermayesi ise tamamı ile yerlidir.cilt maskesinin faydaları, cilt maskeleri ne işe yarar, cilt maskesinin önemi nedirHer Cilde, Her Koku

 Üretilmiş olan bu cilt maskesi, diğer her Secret Age ürünü gibi tamamı ile doğaldır. Yan etki kesinlikle içermez Bu cilt maskesinin 3 farklı çeşidir vardır. Bunlar Gül Özlü Cilt Bakım Maskesi Aloe Vera Özlü Cilt Bakım Maskesidir ve Salatalık Özlü Cilt Bakım Maskesidir. Gül Özlü Cilt Bakım Maskesi ise doğal gül özleri ile Canadian Willowherb bitkisinin harmanlanması ile elde edilmiş, hoş kokulu bir cilt maskesidir. Bu cilt bakım maskesi cildiniz nemlendirir, siyah nokta ve sivilcelerden korur ayrıca doğal soyucu özelliğine sahiptir.  Aloe Vera Özlü Cilt Bakım Maskesi sayesinde ise nemli, bakımlı, parlak ve canlı bir cilde kavuşabilirsiniz.. Bu maske yüz ve boyun bölgesindeki kırışıklık ve sarkmaların görünümünün azalmasına,  yaşlanma etkilerini yavaşlatmaya, sivilce ve siyah noktaların giderilmesine ve daha bir çok şeye yardımcı olur. Salatalık Özlü Cilt Bakım Maskesi, adından da anlaşılacağı gibi salatalık özlüdür fakat salatalık özleri Canadian Willowherb bitkisi ile birleşmiştir. Ve böylece formül daha da güçlenmiştir. Bu maske cildi canlandırıcı ve besleyici aktiflere sahiptir. Sahip olduğu ekstra nemlendirici aktifler cildinizi nemli tutarken, ayrıca bu maske sivilce ve siyah nokta karşıtıdır.

Her Cinsiyet için

Bu ürünler hem kadın hem de erkek için kullanılabilen ürünlerdir. Firmanın her ürünü gibi doğaldırlar ve yan etkileri yoktur. Bu cilt bakım maskeleri göz çevresi harici, sette bulunan temizleme jeli ile temizlenmiş cilde aşağıdan yukarı masaj hareketleri ile  20 – 30 kadar bekletilmek suretiyle uygulanır. Haftada 2 – 3 gün yapılması yeterli olacaktır. Ayrıca bu ürünler her yaş gurubu için de uygundur ve yan etkisizdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir