Bakırköy Meme Estetiği Doktorları

      Yorum yok Bakırköy Meme Estetiği Doktorları

Estetik ameliyatı ne kadar gereksiz bir uygulama gibi görünse de hasta için büyük bir önem arz eder. Görsellik olduğu kadar aslında sağlığa da hitap eden bir konudur bu. Sonuçta ne kadar estetik de olsa ameliyattır genel adı. Ve her şekilde vücut bir narkoz yemekte ve bir kaç saat uyanamamaktasınızdır.bakırköy meme estetiği, meme estetiği doktoru, meme estetiği yaptırmaAmeliyattan sonra olan ağrılar kontrolü kolay ve bir iki gün içerisinde azalan ağrılardır. Ağrı olmasının sebebi bir ameliyatla derinin kesilmiş olması değildir aslında. Bu ağrıların sebebi meme protezinin çevresindeki dokular üzerinde yarattığı gerginliktir. Eğer protez olması gereken bölgeye yerleşmemişse ağrı 4 günü bulabilir. Bakırköy meme estetiği doktorları işinde gerçekten başarılıdır.

Meme protezini olması gereken yeri özenli bir şekilde tespit edip oraya yerleştiriyorlar ve ağrı süreci daha minimum seviyede tutuluyor. Böylelikle hastanın acı çekme süresi de en aza ingildeniyor. Ameliyat sonrasında ne kadar az hareket eder ve dinlenirseniz o kadar iyidir estetik operasyon geçiren bir hasta için. Ameliyattan sonra ilk 2 hafta boyunca sigara içilmemesi sağlık için önemli olan koşullardan biridir. 2.haftada dikişlerin alınmasıyla iyileşme dönemine girmiş sayılırsınız.

Mamografilerin düzenli ve sağlıklı bir şekilde çekilmesi de önem arz eder. Eğer hamile iseniz ve doğurma sürecinize yani bebek emzirme sürecinize yaklaşmışsanız doktor gözetimiyle beraber 9 ay sonunda bu estetik operasyonunu geçirmenizde herhangi bir sakınca yoktur. Gönül rahatlığı ile operasyon geçirebilirsiniz. Güzel ve sağlıklı bir ameliyat için Bakırköy meme estetiği doktorları arasından tercih edebilirsiniz. Onlar size her konuda zaten yardımcı olacaklardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir