Android Oyun Tanks.io Nasıl Oynanır?

      Yorum yok Android Oyun Tanks.io Nasıl Oynanır?

Tanksio Yeni Tank Almak

Tanks.io Yeni Tank Satın Alma altın ve gümüş paralar ile olur.

Tanks.io adındanda anlaşılacağı gibi Android Tank savaşı oyunu’dur. Oyuna başlangıçta bir tank ile başlıyorsunuz. Rakiplerinizi öldürerek oyunu üst sıralarda bitirmeye çalışıyorsunuz. Oyun sonundaki sıralamanıza göre Gümüş, reklam’da izleyerek altın para kazanırsınız. Altın ve gümüş paralar Garage sekmesinde tankınızın parçalarının geliştirmenize fayda sağlar. Ayrıca market’ten altın ve gümüş paraları biriktirerek yeni bir tank alabilirsiniz. Ben biriktirmek istemiyorum, bende para çok dersenizde alışveriş yaparak da bu altın ve gümüş paraları satın alabilirsiniz.android oyun, tanks io, tanks io oynama

Tanksio Tankınızı Güçlendirin

Tanks.io Tan Geliştirme yine altın ve gümüş paralar ile olur. Gümüş ve altın paraları oynayarak ya da reklam izleyerek kazanırsınız.

Tank geliştirme dediğimiz gibi altın ve gümüş paralar ile yapılır. Her parça’nın gelişmesi belli bir süre bekledikten sonra gerçekleşir. Eğer beklemeyi sevmiyor ve altın paranız çok ise anında geliştirmeyi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca altın ve gümüş paraları reklam izleyerek de kazanabilmektesiniz.

Tank savaşları 2 farklı çeşitte yapılmaktadır. Deatmatch ve Team Deatmatch şeklinde. Her savaşa girdiğinizde enerji olarak 3 benzin düşmektedir.

Tanksio Savaş Modu Çeşitleri

Tanks.io Savaş Modları Deatmatch ve Team Deatmatch olmak üzere 2 tanedir.

Deatmatch : Bir harita içerisinde tek kişi verdiğiniz tank savaşı mücadelesidir. Doğal olarak herkes sizin rakibinizdir. Dikkatli olmalısınız.

Team Deatmatch : Rakipleriniz ve dostlarınızın olduğu bir mücadele şeklidir. Kendi takım oyuncularınız ile rakip oyuncuları öldürmeye uğraşın. Toplu gezmek ve rakiplerinizi birbirinden ayırmak sizi daha güçlü kılacaktır. Eğer daha farklı bir Android oyun indirmek isterseniz Towar.io‘yu mutlaka denemelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir